· ФОТОКОНКУРС «Ми любимо зарубіжну літературу – 2019!» (триватиме до 30 жовтня 2019 р. Учасники конкурсу – учні 5-11 класів (1 учень або команда однокласників)).

На конкурс приймаються світлини, які відповідають його назві та тематиці. Необхідно зробити влучні підписи під фото. Бажано також написати стислий коментар до світлини, зазначивши, чому саме було обрано той чи той кадр. Ідеї для фотосесії: фотопортрет в образі літературного героя із використанням елементів костюма, відповідного інтер’єру, атрибутів обраного персонажа; фото разом із улюбленою книжкою (на природі, в парку тощо); фото в міській чи сільській бібліотеці, яку учень відвідує, або на фоні домашньої бібліотеки; селфі разом із улюбленим учителем зарубіжної літератури; під час екскурсії літературними місцями (в літературному музеї на фоні певної експозиції, біля пам’ятника (пам’ятної дошки) письменнику або поряд із пам’ятником літературному героєві; на фоні будівлі, де перебував той чи інший письменник тощо). Увага! Учасники можуть скористатися поданими ідеями або вигадати свою, яка, за умовою конкурсу, має бути обов’язково пов’язана із його назвою! Учасник фотоконкурсу має заповнити анкету, у якій треба вказати прізвище, ім’я, повну назву школи та клас, ПІБ вчителя.

· ФОТОКОНКУРС «Мандри з Дон Кіхотом» (учасники конкурсу – учні 5-11 класів (1 учень або команда однокласників)).

На конкурс приймаються світлини, які відповідають його назві та тематиці. Ідеї для фотосесії: фото з журналом «Зарубіжна література в школах України» на фоні цікавої мистецько-культурної споруди; фото-перевтілення в героїв Сервантеса за романом «Пригоди Дон Кіхота» тощо.

· ІV МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ) ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» (термін проведення: листопад 2019 р.).

· ШКІЛЬНА МІЖНАРОДНА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.

       За детальною інформацією звертатись до вчителів зарубіжної літератури.