Овчаренко Марина Романівна

Статус: Учень
Клас: 11d
Класний керівник: Шараєвська Ольга Іванівна
Батьки:


Любі друзі, наближається день Святого Валентина, тому з нагоди цього чарівного свята, ми просимо Вас прийти 14 лютого у чомусь червоному.

Червоним вважається все, що має червоний відтінок, це і рожевий, і винний, і ліловий, і бордо. Це може бути не весь одяг, а й якась дрібниця, як браслет, чи краватка)  

Ми сподіваємося, що прийдуть ВСІ-ВСІ учасники шкільного життя - і учні, і вчителі, і прибиральниці, і завучі, і наш любий директор!!!


Увага!!!

Шановні друзі, наближається день Святого Валентина, тому на базі нашої школи проводиться акція “Люблячі серця”. Не будьте байдужими, ми не можемо стояти осторонь, не можемо ігнорувати трагічні події, що відбуваються в нашій країні, тому ми повинні підтримати словами любові та подяки наших захисників, які щодня ризикуючи життям, забезпечують нам мир та впевненість у завтрашньому дні. Тим паче, що це так просто - висловити свою любов валентинкою, листівкою, або виробом зробленим своїми руками, для нас - це маленька дрібниця, а вони відчують тепло, любов та турботу, яких їм так не вистачає .

Кожен учень, вчитель та взагалі кожен учасник шкільного життя може принести валентинку, листівку, або виріб зроблений своїми руками. Приносити їх у кабінет педагога-організатора, до 9.02.18 (9 лютого 2018 року).
КОМ'ЮНІТІ